Trabzon Parke, bir "BİR YAPI" kuruluşudur.

Firmamız 2012 yılında Muhammed ÇUVALCI tarafından BİR-YAPI adı altında kurulmuş olup daha sonra trabzonparke.com markasıyla Trabzon da parke sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, zemin çözümleri ve uygulama alanın da seçkin firmalarla çalışarak satış ve uygulama yapmaktadır.

Firmamız; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel renk ve modelde uygulamalarını geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.
Vizyonumuz…
Teknolojinin ve insanların beklentilerinin sürekli değiştiği bir dünyada Trabzon Parke olarak sektöründe öncü bir kuruluş olmanın bilinciyle sizlere en güzeli sunma gayreti içindeyiz. Trabzon Parke olarak biz; kalitemizden hiçbir taviz vermeden, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenli, sorunsuz ve huzurlu bir mekan sunmaya çalışmaktayız.

Misyonumuz… Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklere uygun şekilde ve zamanında tedarik ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; çalışanlar, üreticiler ve müşterilerimiz arasında güven oluşturmaktır. Bu bilinçle siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kaliteli hizmet vermek birinci görevimizdir.